Czwartek 20 Czerwiec 2024 Kontakt | Mapa serwisu

Informacje na temat konstrukcji wiat.

projekt wiaty

Witamy w serwisie www.wiaty.info. Zagadnienie wiat zarówno tych o przeznaczeniu rekreacyjnym jak i użytkowym stanowi nieodzowny element naszego otoczenia. Ta z pozoru prosta i tania konstrukcja niejednokrotnie staje się zagadnieniem trudnym w interpretacji w oparciu o przepisy prawa. Przygotowali¶my serwis, którego zadaniem jest dostarczenie jak największej ilo¶ci informacji zwi±zanych z projektowaniem i realizacj± wiat, jak również innych obiektów ogrodowych.Ostatnio dodane

Google AdSens

Czytasz dział: Ogród

Ogród - urokliwa oaza spokoju.

Ogród stanowi oazę spokoju dla wielu wła¶cicieli. Dowiedz się co możesz zrobić, aby ten zak±tek był jeszcze bardziej urokliwy, a czas w nim spędzony dawał Ci jeszcze większ± rado¶ć.

Budowa hu¶tawki ogrodowej

Hu¶tawka ogrodowa to miły akcent naszego ogrodu pozwalaj±cy nam na spędzenie relaksuj±cych chwil. Hu¶tawka ogrodowa stanowi bardzo częsty element wyposażenia ogrodu. Na rynku mamy możliwo¶ć zakupu wielu ciekawie zrealizowanych konstrukcji tego typu. Niestety koszt tej przyjemno¶ci niejednokrotnie przewyższa nasze możliwo¶ci, dlatego warto zastanowić się nad zbudowaniem czego¶ na własn± rękę.


Przeczytaj cały artykuł: Budowa hu¶tawki ogrodowej


fontanna ogrodowa

Fontanna ogrodowa jest obiektem małej architektury, znanym i cenionym od wielu tysięcy lat. Dawniej fontanna traktowana była za miejsce kultu, a jej obecno¶ć przyci±gała mieszkańców miast. Obecnie fontanne ogrodow± może posiadać każdy,należy jednak podj±ć decyzję na jaki rodzaj fonatanny się decydujemy - a to może okazać się już wcale nie takie proste.


Przeczytaj cały artykuł: Fontanna w ogrodzie


basen ogrodowy

Czasy gdy przydomowe baseny widywali¶my głównie w filmach i serialach amerykańskich należ± do przeszło¶ci. Dzi¶ każdy może stać się wła¶cicielem basenu w przydomowym ogrodzie i to za niewielkie pieni±dze. W artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jakie rodzaje basenów wyróżniamy oraz czym się one charakteryzuj±.


Przeczytaj cały artykuł: Jak zaprojektować wiatę ?

Autor: www.wiaty.info


© 2011 Wiaty.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu.