Niedziela 21 Kwiecień 2024 Kontakt | Mapa serwisu

Informacje na temat konstrukcji wiat.

projekt wiaty

Witamy w serwisie www.wiaty.info. Zagadnienie wiat zarówno tych o przeznaczeniu rekreacyjnym jak i użytkowym stanowi nieodzowny element naszego otoczenia. Ta z pozoru prosta i tania konstrukcja niejednokrotnie staje się zagadnieniem trudnym w interpretacji w oparciu o przepisy prawa. Przygotowaliśmy serwis, którego zadaniem jest dostarczenie jak największej ilości informacji związanych z projektowaniem i realizacją wiat, jak również innych obiektów ogrodowych.Ostatnio dodane

Google AdSens

Czytasz dział: Ogród

Ogród - urokliwa oaza spokoju.

Ogród stanowi oazę spokoju dla wielu właścicieli. Dowiedz się co możesz zrobić, aby ten zakątek był jeszcze bardziej urokliwy, a czas w nim spędzony dawał Ci jeszcze większą radość.

Budowa huśtawki ogrodowej

Huśtawka ogrodowa to miły akcent naszego ogrodu pozwalający nam na spędzenie relaksujących chwil. Huśtawka ogrodowa stanowi bardzo częsty element wyposażenia ogrodu. Na rynku mamy możliwość zakupu wielu ciekawie zrealizowanych konstrukcji tego typu. Niestety koszt tej przyjemności niejednokrotnie przewyższa nasze możliwości, dlatego warto zastanowić się nad zbudowaniem czegoś na własną rękę.


Przeczytaj cały artykuł: Budowa huśtawki ogrodowej


fontanna ogrodowa

Fontanna ogrodowa jest obiektem małej architektury, znanym i cenionym od wielu tysięcy lat. Dawniej fontanna traktowana była za miejsce kultu, a jej obecność przyciągała mieszkańców miast. Obecnie fontanne ogrodową może posiadać każdy,należy jednak podjąć decyzję na jaki rodzaj fonatanny się decydujemy - a to może okazać się już wcale nie takie proste.


Przeczytaj cały artykuł: Fontanna w ogrodzie


basen ogrodowy

Czasy gdy przydomowe baseny widywaliśmy głównie w filmach i serialach amerykańskich należą do przeszłości. Dziś każdy może stać się właścicielem basenu w przydomowym ogrodzie i to za niewielkie pieniądze. W artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jakie rodzaje basenów wyróżniamy oraz czym się one charakteryzują.


Przeczytaj cały artykuł: Jak zaprojektować wiatę ?

Autor: www.wiaty.info


© 2011 Wiaty.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu.